Bize Ulaşın :  0 232 446 40 37    Sahibinden Mağazamız     İnstagram    Facebook

Ne Aramıştınız ?

Sony 24-70mm 2.8 G Master

Ürün Kodu :

TL 15.000,00 TL 13.000,00

HEMEN KARGO

Ürün Tükendi
Sony
Full Frame
24-70mm
Sony Bayonet
2.8
Otomatik

Çok yönlülüğü için tercih edilen hızlı, standart bir zoom olanSony FE 24-70mm f / 2.8 GM Lens, Sony E mount aynasız fotoğraf makineleri için tasarlanmış geniş açılı ve kısa telefoto lenstir.
Sony FE 24-70mm f/2.8 GMfull frame (tam kare) E-mount aynasız makineler için tasarlanmıştır ve aynı zamanda 36-105mm eşdeğer odak uzaklığı aralığı sağlayacak APS-C modelleri ile de uyumludur.

1. Netleme halkası / 2. Zum halkası / 3. Netleme tutma düğmesi / 4. Netleme modu düğmesi / 5. Bağlantı indeksi / 6. Zum kilidi düğmesi / 7. Parasoleyi ayırma düğmesi


Genel Özellikler

Sony E Mount Lens / Full Frame Format
Diyafram Aralığı - f/2.8 - f/22
Nano Kaplama
SSM Netleme Sistemi
Dahili Netleme (Uzayıp kısalmaz)
Zoom Kilit Anahtarı
Toz ve Neme Dayanıklı Yapı
Dokuz bıçaklı diyafram yaprakları
Bir XA Elemanı ve İki Asferik Eleman
Bir ED Elementi ve Bir Super ED Elementi
Filtre Çapı - 82mm
Ağırlık - 886 g
 

Çekim Ortamları

Portre, İç Mekan, Manzara, Gece Manzara

Lens Yapılandırması
G Master serisi lensler, olağanüstü yüksek çözünürlük ve yumuşak arka plan bulanıklığını etkileyici bir şekilde bir araya getirerek görüntüleme ve ifade gücünü daha önce mümkün olmayan seviyelere çıkarıyor.
Sony FE 24-70mm f/2.8 GM Lens İncelemesi
 Güçlü aydınlatma koşullarında artan kontrast ve renk oluşturma için yüzey yansımalarını, parlamayı ve gölgelenmeyi azaltmak amacıyla bir Nano AR Kaplama uygulanmıştır.
 Toz ve nem geçirmez bir tasarım daha iyi koşullar altında çalışmasına izin verir ve lastikli kontrol halkaları daha düşük sıcaklıklarda kullanım için fayda sağlar.

GM - Sony'nin saygın G Master serisindendir, bu lens renk sapmalarını düzeltilmesi suretiyle, özellikle yüksek çözünürlük ve netlik elde etmek için tasarlanmıştır. Ayrıca, bu lensler hem fotoğraf ve sinema uygulamalarına faydalı fiziksel tasarıma sahiptir.

Sony FE 24-70mm f / 2.8 GM lens içinde bulunan Direct Drive SSM sistemi ve iç odak mekanizması sayesinde hızlı, sessiz ve hassas otomatik odaklama performansı sağlar ve aynı zamanda daha doğal manuel odaklama kontrolüne katkıda bulunur.

Bedeninizi bulmanıza yardımcı olacağız

Ölçülerinize dayalı olarak mükemmel bedeninizi hesaplayacağız

Size Önereceğimiz Beden S

Güvende Hisset

256 Bit SSL ile Güvende Alışveriş

Kargoyu Düşünme

200 TL üzeri siparişinizde kargonuz bizden

Bize Ulaşın

0 232 446 40 37 Destek & Sipariş

Copyright © 2021