Bize Ulaşın :  0 232 446 40 37    Sahibinden Mağazamız     İnstagram    Facebook

Ne Aramıştınız ?

DJI Mavic Mini 2 Fly More Combo

Ürün Kodu :

mavi
TL 6.250,00
beyaz
TL 7.000,00
TL 6.250,00

HEMEN KARGO

Ürün Tükendi

DJI Mavic Mini 2 Fly More Combo 

 Mavic Mini 2 Fly More Combo

 

  249 gr Ultrahafif ve Katlanabilir
31 Dakika Maksimum Uçuş Süresi
10km Video İletimi
19 ila 24 mil / saat Rüzgarlara dayanır
Ultra Net 4K Video
Akıllı Modlar ve Hızlı Çekimler

 

DJI Mavic Mini 2 ile çarpıcı 4K hava videoları çekmek için daha uzağa gidin. DJI'nin OcuSync 2.0 2.4 / 5.8 GHz kablosuz iletim teknolojisini kullanan Mini 2, size dronun gördüklerinin videosunu sunarken, 10 km'ye kadar uzaktan çalıştırılabilir. Mavic Mini 2 aynı zamanda 2,5 mil yüksekliğe kadar uçabilir ve 19 ila 24 mil / saat rüzgara dayanabilirken, tümü yalnızca 249gr ağırlığında kompakt, katlanabilir bir tasarıma sahiptir. Neredeyse her yere yanınızda götürebileceğiniz kadar küçük ve hafiftir.

Kutudan çıkar çıkmaz fotoğraf çekmek ve kaydetmek için çok fazla kullanılabilirlik sunan DJI, daha kolay düzenleme için JPG veya ham olarak kaydedilmiş 4K30'a kadar video ve 12MP fotoğrafları destekleyen 3 eksenli bir gimbal ile yüksek kaliteli sonuçlar sağladı. Ayrıca 4x'e kadar dijital yakınlaştırma desteği ile nesnelerinizden daha uzağa uçma lüksünü de elde edersiniz. DJI Fly uygulaması ve önceden programlanmış QuickShot uçuş yolları ve çoklu panorama seçenekleri gibi akıllı kayıt seçenekleri sayesinde Mini 2, bir dokunuşla yaratıcı, profesyonel kalitede çekimler sunabilir.

 

Mavic Mini 2'nin pilotajı söz konusu olduğunda, DJI, otomatik kalkış, hassas gezinme ve dronu güvenli bir şekilde kalkışına geri döndürmek için GPS kullanan akıllı bir eve dönüş işlevi gibi kolaylaştırmak için birden fazla akıllı yetenek ve özellik sunar. nokta. DJI, seyahat planınızı önceden planlamanıza izin veren bir DJI Fly uygulaması olan Fly Spots ile uçmadan önce bile sizi kaptırır. Havadayken, Mini 2, 36 mil / saate kadar uçuş hızlarına ve 31 dakikaya kadar uçuş sürelerine ulaşabilir ve size uzak konumlara ulaşmak, keşfetmek ve kaydetmek için bolca zaman tanır.

Fly More Combo

Mavic Mini 2 Fly More Combo, standart versiyona kıyasla ek aksesuarlar içerir. Bu eklenen aksesuarlar arasında Mini 2'yi ve ekstra teçhizatı çekim yerinize taşımak için bir omuz çantası, iki ek uçuş pili ve daha fazlası bulunur. Aşağıda Fly More Combo ile birlikte verilen ekstra aksesuarların tam listesi bulunmaktadır:

İki uçuş pili

İki çift pervane

Pervane tutucusu

İki yönlü şarj hub'ı

18W USB şarj cihazı

Sırt çantası

12 montaj vidası

QuickShots

Önceden programlanmış birkaç farklı drone uçuş modelini kullanarak, profesyonel düzeyde videoları hızla çekmek için DJI Fly uygulamasını kullanabilirsiniz. Dronie, Helix, Rocket, Circle veya Boomerang modlarından birini seçebilirsiniz. DJI Fly uygulaması, yakalandıktan sonra filtreler ve film müzikleri eklemenize ve çalışmalarınızı doğrudan sosyal medya platformlarında paylaşmanıza olanak tanır.

Panorama

Hava fotoğrafçılığında tuval çok geniştir, bu nedenle DJI size hepsini panorama modlarıyla yakalamak için birden fazla seçenek sunar. Geniş Açı, 180 ° veya Küre panoramaları arasından seçim yapabilirsiniz. Mini 2 gerisini otomatik olarak halleder.

Yerleşik Fotoğraf Optimizasyonu

DJI Fly uygulaması, Mini 2'den bir fotoğraf indirdikten hemen sonra görüntülerinizi akıllıca optimize edebilir ve size daha canlı renkler ve kontrast sergileyen çekimler sağlar.

Hızlı Transfer

Görüntülerinizi indirmek, drone'nuzun yanında yürümek kadar kolay olabilir. Akıllı telefonunuz Mini 2'ye yeterince yaklaştığında, DJI Fly uygulaması otomatik olarak drone'a bağlanabilir ve seçilen fotoğrafları ve videoları 20 MB / s'ye varan hızlarda senkronize edebilir.

Ek özellikler

Trimmed Download ile düzenlemek ve indirmek için video bölümlerini kesin

DJI Fly uygulamasındaki düzenleme şablonlarıyla çekimleri hızla oluşturun ve paylaşın.

Bedeninizi bulmanıza yardımcı olacağız

Ölçülerinize dayalı olarak mükemmel bedeninizi hesaplayacağız

Size Önereceğimiz Beden S

Güvende Hisset

256 Bit SSL ile Güvende Alışveriş

Kargoyu Düşünme

200 TL üzeri siparişinizde kargonuz bizden

Bize Ulaşın

0 232 446 40 37 Destek & Sipariş

Copyright © 2021